Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyNavigace Waze dostala nový vzhled a šetří baterii

Navigace Waze dostala nový vzhled a šetří baterii [VIDEO]

Velice oblíbená navigace mezi uživateli pro zařízení iOS prošla velkou aktualizací. Novinek je celá řada. Mezi ty nejzásadnější vylepšení patří redesign uživatelského prostředí a snížení energetické spotřeby aplikace, což se pozitivně projeví na výdrži baterie iPhonů.

Rychlejší je v nové verzi Waze s označením 4.0 také výběr trasy i samotné spouštění aplikace. Dále se můžete těšit na přepracovaný vzhled ikonek, které vypadají lépe než kdy předtím a mnohem snazší je nově také nahlašování problémů a nepředvídatelných událostí na trase. Velmi snadno lze nyní s přáteli také sdílet svůj čas příjezdu (ETA) nebo si nechat připomenout čas odjezdu na základě události z kalendáře.

Nová verze navigační aplikace Waze je prozatím k dispozici jen pro zařízení s iOS, na aktualizaci pro Android vývojáři stále ještě pracují.

Waze 4.0 přináší:

– nový vzhled
– rychlý přístup k destinacím
– lepší uživatelský zážitek
– jednodušší reporting událostí
– vylepšená upozornění na události před vámi
– odeslání času příjezdu v jednom kroku

[appbox appstore id323229106]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře