Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Kutil provrtal iPhone 6, aby zamezil prohýbání

VIDEO: Kutil provrtal iPhone 6, aby zamezil prohýbání

Maďarští kutilové opět nabízejí originální zlepšovák pro nový iPhone 6 od společnosti Apple. Prohnutí, které hrozí, když telefon budete nosit v kapse, zabráníte jednoduše. Stačí vrtačka, ocelový plát a pár šroubů. 

Některé uživatele nových iPhonů trápí problém s ohýbáním. Mobily se jim deformují při pouhém nošení v kapse kalhot. Podle vyjádření Applu je s tímto problémem kontaktoval jen nepatrný zlomek uživatelů. Ne všichni ale tomuto tvrzení uvěřili.

Pochybnosti mají i maďarští kutilové, kteří nedávno velmi neobvykle vyřešili trápení s vystouplým objektivem telefonu. Teď přispěchali s neméně drastickým návodem, jak lze předejít právě prohnutí.

Nepřehlédněte:

Postup je přitom prostý. Nejprve telefon navrtáte, aby následné provrtání bylo jen otázkou několika okamžiků. Poté sáhnete po ocelovém bloku a přesně odměříte, kde budete vrtat, aby rozteč otvorů odpovídala. Nakonec už musíte telefon a ocelový plát sešroubovat. A prohýbání je navždy konec!

Zdroj: BGR

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře