Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyVIDEO: HTC One M8 s Androidem 5.0.1 a nadstavbou Sense 6

VIDEO: HTC One M8 s Androidem 5.0.1 a nadstavbou Sense 6

Majitelé telefonů HTC One M7 a One M8 by měli zbystřit. Vývojář s přezdívkou LlabTooFeR totiž zveřejnil dvě videa, které představují chystanou zásadní aktualizaci se systémem Android 5.0.1 Lollipop.

Klipy ukazují hlavní novinky v novém Androidu, který běží na modelu One M8. Vidět můžete nový vzhled notifikační lišty, přepracovaný přehled naposledy spuštěných aplikací, které jsou nyní zobrazeny ve formě karet, či možnost vyhledávat v Nastavení.

Výsledek se nám zamlouvá, není ale vyloučeno, že ve finální verzi softwaru ještě dojde k drobným úpravám.

I kdyby ale k žádným změnám už nedošlo, uživatelé mohou být spokojení.

HTC se podle mého povedlo svou nadstavbu s novým designovým směrem Googlu sladit velmi pěkně a rozhodně lépe, než v případě Samsungu, kde je výsledek škaredý a nekonzistentní.

Nový Android Lollipop má být pro telefony One M7 a One M8 dostupný začátkem ledna příštího roku. Uvádění nové verze bude jako již tradičně probíhat postupně po jednotlivých regionech, nebude tedy okamžitě dostupná pro všechny uživatele.

Galerie

6 7

8 9

1 2

3 4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře