Pátek, 17 května, 2024
DomůNovinkyVideo: Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge očima samozvaného designera

Video: Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge očima samozvaného designera

Samsung se svou vlajkovou lodí trošku zaspal, což se v nadcházejících měsících pokusí napravit celkovým překopáním designu nového modelu. Společnost vzala v úvahu dokonce i koncept, který by nám přinesl telefon hned se dvěma zahnutými hranami.

Ať už se však příští rok dočkáme telefonu s hranami nebo bez hran, nový design Galaxy S6 je velmi diskutované téma, které podněcuje i nezávislé designery. Tak například člověk jménem Jermaine Smith před několika hodinami uveřejnil na Youtube svou vizi nového Galaxy S6, který doplnil ještě případným vzhledem Galaxy S6 Edge.

Telefon z videa počítá s displejem o rozlišení 2 560 x 1 440 obrazových bodů a pixelovou hustotou 554 ppi. Vedle toho by měl mít 2980 mAh baterii, která by z nuly na 50% měla být nabitá do 20 minut a na 100% pak do 65 minut. Zajímavý je také 20 Mpix fotoaparát s optickou stabilizací obrazu, dvojitým bleskem a schopností natáčet 1080p videa rychlostí 120 fps.

Galaxy S6 nedostal kódové označení „Project Zero“ jen tak pro nic za nic. Tento rok od Samsungu můžeme čekat divy – po vydání posledního modelu totiž společnost ztratila pořádný kus podílu na trhu a tento svůj poklesek se bude snažit na poslední chvíli napravit. Myslíte si, že by se jí to vydáním telefonu z videa podařilo?

https://www.youtube.com/watch?v=kY7j13zhyEM#t=66

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře