Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkySpace Expedition: Vydejte se na výlet za hranice Země!

Space Expedition: Vydejte se na výlet za hranice Země!

S vesmírnými simulátory a dalšími hrami zasazenými za hranice Země se roztrhl pytel. Zajímavé však je, že téměř všechny vesmírné hry přinášejí to samé – souboje s mimozemšťany na všechny způsoby, a to i přestože možný kontakt lidí s ufony je spíše nepravděpodobný. Hra Space Expedition je však jiná.

Nejnovější titul od tvůrců mobilního hitu Parking Mania nese název Space Expedition: Classic Adventure. Jedná se o netradiční mix hned několika herních žánrů, mnohem zajímavější je ovšem skutečnost, že vypráví příběh astronauta vysazeného na opuštěné vesmírné stanici. Co to znamená? Hlavní hrdina nevletí rovnýma nohama do soubojů, ale nejdříve se pustí do řešení nejrůznějších puzzlů a dalších spíše netradičních činností. Na souboje pak samozřejmě časem dojde také, nejedná se však o hlavní složku hry, pročež vás to prý bude ještě více bavit. Alespoň tak to tedy vidí autoři.

Vedle netradičního žánrového mixu je Space Expedition: Classic Adventure zajímavá také grafickým zpracováním. I přes pixelovatou grafiku je hra detailní a neztrácí šmrnc, což se o každé rádoby pixel artové hříčce říci nedá.

Pakliže vás Space Expedition: Classic Adventure zaujala, měli byste se odporoučet na App Store, kde je k dispozici za 2,99 dolarů. Verze pro Android a Windows Phone nebyla potvrzena.

[appbox appstore 930424778]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře