Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyVideo: Apple iPhone 6s Plus je rychlejší než Samsung Galaxy Note 5

Video: Apple iPhone 6s Plus je rychlejší než Samsung Galaxy Note 5

Dvě žhavé technologické novinky – Apple iPhone 6s Plus a Samsung Galaxy Note 5 – se utkaly v testu rychlosti. A jak to dopadlo? Phablet jihokorejského výrobce byl jasně překonán. 

Papírovým favoritem byl Samsung Galaxy Note 5, který je vybavený 8jádrovým procesorem Exynos 7420 a 4 GB paměti RAM. Roli outsidera pak celkem pochopitelně přebral Apple iPhone 6s Plus, který je vybavený dvoujádrovým Apple A9 čipem a 2 GB paměti RAM. Test reakce rychlosti však ukázal, že papírové předpoklady v chodu nejsou nijak zvlášť směrodatné.

Test rychlosti spočívá v postupném spouštění vybraných aplikací jako jsou hry, fotoaparát, nebo chatovací programy. Průběh a výsledek testu můžete shlédnout ve videu níže:

Podobný test byl před několika dny vykonán také v případě Galaxy Note 5, OnePlus Two a LG G4. V tomto testu Galaxy Note 5 vyhrál, což znamená jediné… iPhone 6s Plus je při běžném používání jedním z nejrychlejších smartphonů na světě.

Co na výsledky testů říkáte?

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře