Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyVidea z Youtube nyní můžete sledovat z nejrůznějších úhlů

Videa z Youtube nyní můžete sledovat z nejrůznějších úhlů

Youtube opět rozšiřuje své služby. Sledování 4K videa v 60 FPS čerstvě doplnila možnost sledovat videa z různých úhlů. Novinka je v současné době dostupná v jediném videu, ale měla by se rychle rozšířit.

Pod zkušební video se podepsala Youtubová umělkyně Madilyn Bailey. Shlédnout ho můžete zde.

Samozřejmě abyste si sledování z různých úhlů mohli naplno užít, budete potřebovat velmi rychlý internet (načítání 4 videí dohromady je náročné). A ani tehdy služba nemusí pracovat naprosto bezchybně. My jsme ji zkoušeli se 60 MB internetem od UPC a video, respektive jeho zvuk se nám při přepínání na jiný pohled nepatrně škubal.

Youtube v současné době hledá další interprety, kteří by se chtěli zúčastnit testování služby. Pokud mezi ně patříte i vy, vyplňte krátký dotazník na stránkách Youtube tady.

Hlavní využití služby Youtube vidí v live přenosech, například během koncertů, diskuzních pořadů atd. Po vyladění by se služba prý mohla dostat i mimo zdi Youtube, například do televize.

Co na sledování videí z různých úhlů říkáte? Přijde vám to jako užitečná služba?

youtube-sledovani-videi-z-ruznych-uhlu

Zdroj: TechnoBuffalo

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře