Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyViber pro platformu Windows Phone 8 bude dostupný za několik týdnů

Viber pro platformu Windows Phone 8 bude dostupný za několik týdnů

Volání a SMSkování je drahé. Možností, jak zabránit stále navyšujícímu se účtu za telefon, je naštěstí hned několik. Ke stažení je nespočet aplikací, díky kterým můžete telefonovat bez placení operátorům.

Stačí internetové připojení a můžete volat, jak dlouho chcete. K nejvyužívanějším programům patří i Viber, který se již brzy dostane také na platformu Windows Phone 8.

Informoval o tom generální ředitel Viberu, Talmon Marco. V elektronickém obchodě ? Marketplace, určenému pro mobilní platformu Microsoftu, by se měl ukázat v dalších týdnech.

Marco řekl, že klient se právě nachází v závěrečné fázi vývoje a slíbil, verze pro WP8 8 zařízení bude podporovat všechny funkce.

Cílem vývojářů pro letošní rok je rozšířit funkcionalitu aplikace, vydat ji i na další platformy a přinést tak více uživatelům, a zapracovat na lokalizaci do dalších jazyků.

Zdroj: PocketNow

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře