Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyVertu představilo špičkový smartphone pro milionáře Signature Touch

Vertu představilo špičkový smartphone pro milionáře Signature Touch

Výrobce luxusních mobilů Vertu představil svůj nejvybavenější smartphone. Novinka Signature Touch si v ničem nezadá s nejlepšími modely zavedených značek. Ve výbavě má velký displej krytý safírovým sklem a prověřený čtyřjádrový Snapdragon 800.

V telefonu je zabudováno také malé červené tlačítko, po jehož stisknutí se dostanete ke službám Conciérge.

V případě všech telefonů Vertu je samozřejmostí použití těch nejkvalitnějších materiálů a prvotřídní zpracování. Nejinak tomu je u novinky Signature Touch, jejíž tělo obepíná titanový rám, který zaručuje vysokou mechanickou odolnost. Pohodlnému držení telefonu v rukou napomáhá velmi jemná kůže (telecí, aligátoří nebo z mořského úhoře).

Vertu dále nabízí třináctimegapixelový fotoaparát s bleskem, který získal certifikaci od společnosti Hasselblad – specialisty na velkoformátové fotoaparáty, WiFi, Bluetooth, A-GPS a vestavěnou uživatelskou paměť 64 GB. Nechybí podpora NFC, LTE a bezdrátového nabíjení standardu Qi. V telefonu jsou zabudovány také stereo reproduktory, na jejichž vývoji se podílela firma Bang & Olufsen. Trochu zklamáním je kapacita použité baterie, která se může pyšnit jen 2 275 mAh. Operačním systémem je bez velkého překvapení Android 4.4 Kit Kat.

Součástí luxusního Vertu jsou dále také exkluzivní služby Conciérge, které nabízí zákazníkovi 24 hodin denně osobní poradenskou službu v různých oborech.

Cena základního modelu Vertu Signature Touch začíná na částce 220 000 korun. Nejdražší verze stojí 464 750 korun s daní.

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Nehnevajte sa ale telefon ktory stoji 464 750 korun by mal mat rychlejsiu odozvu. trochu som pozeral po youtube ale je to dost lenive…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře