Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyMotorola překvapila. Pro své telefony začne rozesílat Android 4.4.3 KitKat ještě tento...

Motorola překvapila. Pro své telefony začne rozesílat Android 4.4.3 KitKat ještě tento týden

Americký výrobce na svém oficiálním blogu informuje, že mobilní telefony Moto X, G a E se brzy dočkají Androidu 4.4.3 KitKat. K vydání nového softwaru dojde ještě tento týden. Jako první se mohou těšit uživatelé ve Spojených státech a Brazílii. Pro evropské majitele smartphonů bude update dostupný později. Konkrétní datum výrobce nespecifikoval.

Z dostupných informací víme, že Android ve verzi 4.4.3 přináší hlavně opravy chyb, přeskinovanou aplikaci Telefon (má nový vzhled) a lepší zabezpečení než nové převratné funkce. Ty si Google schovává až do další majoritní verze svého systému.

Android 4.4.3 bude zpočátku dostupný jen pro lidi, kteří si smartphony (Moto X, Moto G a Moto E) zakoupili na území Spojených států amerických. V případě modelu Moto G se mezi prvními dočkají ještě uživatelé v Brazílii.

motoZdroj: GSMArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře