Úterý, 7 května, 2024
DomůRecenzeVelký výběr nejhezčích wallpaperů pro Android zdarma

Velký výběr nejhezčích wallpaperů pro Android zdarma

Chtěli byste si svůj mobil něčím pěkným zkrášlit, ale ozdobné kryty a pouzdra už vám nestačí? V tom případě byste se měli pustit do přizpůsobování samotného displeje. Widgety, ikony, nebo třeba wallpapery (tedy obrázky na pozadí vašeho displeje), to všechno vám pomůže k tomu, udělat ze svého mobilu největšího fešáka široko daleko.

Jenže kde začít? Vždyť na Google Play se nachází miliony aplikací a početná skupina z nich umožňuje právě libovolné přizpůsobování displeje telefonu. Čert aby se v tom vyznal, že?

Abyste hledáním přizpůsobovacích aplikací neztráceli čas, nabídku jsme prošli za vás a nyní vám přinášíme přehledný seznam těch nejlepších. Ale vzhledem k tomu, že nabídka různých zkrášlovacích aplikací je obrovská, dnes se zaměříme pouze na wallpapery.

Fallen Leaves Live Wallpaper

Úžasná živá tapeta se siluetami stromů a padajících lístečků, které jsou větrem unášeny přes všechny aktivní obrazovky vašeho telefonu nebo tabletu.

fallen-leaves

[appbox googleplay com.divarc.fallenleaves.free]

Sakura Live Wallpaper

Růžová tapeta se dvěma nádhernými korunami třešní v levém a pravém horním okraji, z nichž opadávají růžové lístečky. Na Google Play se povaluje spousta aplikací s květy sakury v hlavní roli, ale tahle je z nich zdaleka nejkrásnější.

sakura

[appbox googleplay com.xllusion.livewallpaper.sakura]

Petals 3D Live Wallpaper

Když už jsme u těch padajících lístků, pojďme toto téma završit. Petals 3D Live Wallpaper je živá tapeta, která vám pozadí telefonu nechá zapadat lístečky růží. A k nim se pak pravidelně snášejí další a další.

petals

[appbox googleplay com.SkyDivers.petals3d]

Asteroids 3D Live Wallpaper

Fascinuje vás vesmír? Potom vám v mobilu nesmí chybět živá tapeta Asteroids 3D Live Wallpaper, ta ho totiž zaplní asteroidy a dalšími vesmírnými objekty až po okraj. A pozor, ono se to dokonce hýbe a to pořádně!

asteroids-3d

[appbox googleplay com.SkyDivers.asteroids3d]

Earth HD Free Edition

Pokud si myslíte, že vesmír je sice krásný, ale zdaleka nejkrásnější je planeta Země, potom byste měli svou pozornost zaměřit na tapetu Earth HD Free Edition. Ta se totiž namísto celého vesmíru zaměřuje právě na zobrazení naší matičky Země.

earth-hd-free-edition

[appbox googleplay ru.gonorovsky.kv.livewall.earthhd]

Galaxy Live Wallpaper

A teď z trošku jiného soudku. Galaxy Live Wallpaper je opravdu komplexní, nezaměřuje se totiž na jednotlivé planety, ale zobrazí vám rovnou celou galaxii. Je to uhrančivý pohled, to nám můžete věřit.

galaxy

[appbox googleplay com.androidwasabi.livewallpaper.galaxy]

Blue Skies Free Live Wallpaper

Pojďme se z toho vesmíru snést zase zpět na zemi. Ale pomalu – s mezipřistáním v oblacích. Živá tapeta Blue Skies Free Live Wallpaper vás právě oblaky proveze. Připravte se na úchvatný zážitek!

blue-skies

[appbox googleplay fishnoodle.clouds_free]

Thunderstorm Free Wallpaper

Patříte do skupiny lidí, kteří se bouřky nebojí, ale naopak tento úkaz vyhledávají? Potom si do telefonu určitě dejte živou tapetu Thunderstorm Free Wallpaper. Díky ní budete mít bouřku, kdy se vám zlíbí. A navíc pořádnou – s černými mraky a oslňujícími blesky.

thunderstorm

[appbox googleplay fishnoodle.storm_free]

Sun Rise Live Wallpaper Free

Po každé bouřce vyjde zase sluníčko – tak jako vyjde v živé tapetě Sun Rise Live Wallpaper Free. A jako bonus ho tam doprovází duha!

sunrise

[appbox googleplay com.teragon.skyatdawnlw.lite]

Silhouette Free Live Wallpaper

Siluety stromů jsme tu sice už měli, ale tahle je tak povedená, že na ní prostě nemůžeme zapomenout. Jasná jednička pro všechny milovníky přírody!

silhouete

[appbox googleplay fishnoodle.silhouette_free]

Lavender Live Wallpaper

Levandulová pole vládnou obrazům, ale i živým tapetám. Také té fialové kráse nikdy neodoláte?

lavender

[appbox googleplay com.androidwasabi.livewallpaper.lavender]

Ocean Live Wallpaper

Pohyb vln na moři uklidňuje, o tom žádná, jenže co dělat, když si zrovna nemůžete dovolit odjet na dovolenou? Stáhněte si živou tapetu Ocean Live Wallpaper, ta vám rozpohybuje moře přímo na vašem telefonu. A nebudete se o něj muset dělat s dalšími turisty!

ocean

[appbox googleplay com.pcvirt.livewallpaper.ocean]

Panoramic Screen

Tapeta Panoramic Screen je jedna z mála wallpaperů našeho výběru, které nejsou rozpohybované. To však nemění nic na tom, že je překrásná! Na vašem telefonu totiž vyobrazí panoramatický výhled na krásnou sluncem zalitou pláž.

panoramatic

[appbox googleplay com.hamsterbeat.wallpapers.fx.panorama]

Water Drop Live Wallpaper

Průzračně čisťounká voda, která se po doteku displeje hezky rozčeří. Water Drop Live Wallpaper je nejen krásná, ale také velice uklidňující živá tapeta.

water-drop

[appbox googleplay com.androidwasabi.livewallpaper.waterdrop]

Steamy Live Wallpaper

Přišly vám předešlé tapety příliš fádní, nebo snad trapně romantické? Chtěli byste něco skutečně originálního? Žádný problém, i na vás jsme při výběru nejlepších wallpaperů zdarma mysleli! A jejich výčet začneme třeba živou tapetou, která displej vašeho telefonu pěkně zamlží. A vy pak tu páru můžete pěkně setřít a objevit pod ní se skrývající obrázek. To prostě nemá chybu!

steamy

[appbox googleplay com.akko.steamy]

Electric Plasma Live Wallpaper

Opravdu hodně netradiční živá tapeta, která vám na displeji telefonu vyčaruje efekt elektrické plasmy. Ta se přitom tak pěkně pohybuje, že by vás snad dokázala i zhypnotizovat.

electric-plasma

[appbox googleplay mjp.android.wallpaper.plasma]

Finger Paint – Live Wallpaper

Další velice zajímavá živá tapeta, která vám ovšem sama nic nepředvede. To budete muset vy sami. Finger Paint – Live Wallpaper je totiž živá tapeta, po níž budete moci malovat. A to všemi možnými barvami!

finger-paint

[appbox googleplay name.hex.wallpaper.fingerpaint1]

Paperland Live Wallpaper

Roztomilá živá tapeta Paperland Live Wallpaper ve vašem telefonu vykouzlí papírové město a to hned ve dvou variantách – denní a noční. Mezi nimi si můžete volit libovolně, nebo se můžete rozhodnout, aby se jejich výběr odvíjel od skutečného času.

paperland1

[appbox googleplay com.wallpaper.hai.city]

Paperland Live Wallpaper

I když se poslední dvě živé tapety jmenují stejně, jedná se o dva rozdílné kousky. Zatímco výše zmiňovaná živá tapeta do vašeho mobilu přinese papírové město, tato živá tapeta vám v něm vykouzlí zase papírovou krajinku. A to moc pěknou!

paperland2

[appbox googleplay com.joko.paperland]

Tiny Farm Live Wallpaper

Živá tapeta Tiny Farm Live Wallpaper je sice prostředek k reklamování hry Tiny Farm, ale musíme přiznat, že velice zdařilý. Na pozadí telefonu totiž vyčaruje farmu, u níž se pasou ovečky, s nimiž můžete libovolně pohybovat. Jako zábava pro nejmenší děti naprosto ideální!

tiny-farm

[appbox googleplay com.com2us.tinyfarmlivewallpaper.normal.freefull.google.global.android.common]

Fluffy Chu Live Wallpaper

Fluffy Chu Live Wallpaper je další roztomilá živá tapeta, která namísto farmy s ovečkami přinese do vašeho telefonu kulaté chlupaté zvířátko reagující na vaše dotyky. Když ho pošimráte, bude se řehtat, pokud to však budete přehánět, pěkně se na vás naštve!

fluffy

[appbox googleplay com.kiku.fluffychu]

Dog Licks Screen Wallpaper

A teď nám dovolte ještě poslední tapetu z kategorie „roztomilé“, tedy alespoň pokud máte rádi zvířata. Dog Licks Screen Wallpaper je živá tapeta se psem, který olíže celý váš displej! A to doslova! Opravdu výborný nápad, škoda jen, že tato tapeta je orientovaná pouze na výšku.

dog-lick-screen

[appbox googleplay doglicksscreen.ihs.com]

Photo FX Live Wallpaper

Asi se shodneme na tom, že to nejcennější, co v životě máme, jsou krásné vzpomínky. Pokud chcete, aby vás hřály na každém kroku, nezbývá vám než vykašlat se na všechny předchozí tapety a do telefonu si nahrát Photo FX Live Wallpaper. Tato aplikace vám umožní zobrazovat na pozadí vašeho displeje vámi vybrané fotky a to podle zadaného klíče. Chtěli byste v nich listovat rychle? Nebo raději pomalu? Záleží jenom na vás! Photo FX Live Wallpaper umí obojí.

photo-fx-live-wallpaper

[appbox googleplay slide.photoWallpaper]

Premium Wallpapers HD

Ještě pořád nemáte dost? Potom to budeme muset vzít trošku ze široka. Premium Wallpapers HD je balík tapet v HD rozlišení, v němž se ukrývají stovky nádherných wallpaperů. Mezi nimi můžete pohodlně listovat a vyhledávat a třeba každý den si tak nastavit úplně jiné téma.

premium-wallpapers

[appbox googleplay com.pixign.premiumwallpapers]

ZEDGE Ringtones & Wallpapers

ZEDGE Ringtones & Wallpapers není jenom zajímavý balík wallpaperů – ať už těch statických, nebo pohyblivých. V této aplikaci naleznete mnohem víc – třeba stovky zajímavých vyzváněcích tónů.

net-zedge

[appbox googleplay net.zedge.android]

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře