Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyVelkolepou akční hru Exiles si vedle Androidu zahrajete i na iOS

Velkolepou akční hru Exiles si vedle Androidu zahrajete i na iOS

V App Store se objevila velkolepá hra Exiles, kterou mají na svědomí tvůrci legendárního RPG Ravensword: Shadowland. Jedná se o akční hru se silnými RPG prvky zasazenou do nádherného sci-fi světa. 

Exiles se odehrává na vzdálené, blíže nespecifikované planetě, kde se vláda snaží zotročit lidi smrtícím virem. Vy se v těle elitního vojáka vydáte tomuto spiknutí přijít na kloub a následně ho samozřejmě i rozmetat. Mise sestávají především ze střílení, proto Exiles nenazýváme RPG hrou (jako samotné studio Crescent Moon), ale akční hrou se silnými RPG prvky.

Jako u každé správné akční či RPG hry si na začátku Exiles můžete pro svého hrdinu (či hrdinku) vybrat jedno ze tří povolání, které má trošku jiné vlastnosti. Tyto vlastnosti si následně vylepšujete výměnou za zkušenostní body, což je pro vaše úspěchy opravdu nezbytné.

Pro hru typický je otevřený herní svět, po němž se svým hrdinou můžete cestovat za pomoci létajících motorek a mechů. Vedle nich pak ve hře najdete i hromady různých zbraní a sci-fi vybavení, které vám usnadní práci na bojišti.

Exiles svým způsobem funguje jako benchmark současných her, alespoň co se týče grafiky a otevřeného herního světa. Na slabších zařízeních ho tedy dost možná nerozjedete.

Stejně jako i další velké projekty od Crescent Moon je Exiles na Google Play a App Storu k dispozici za pevně danou cenu (v současné době přibližně 160 korun) a bez jakýchkoliv skrytých mikrotransakcí.

[appbox googleplay com.crescentmoongames.exiles]

[appbox appstore 927443601]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře