Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyVelikostní srovnání chystaného Galaxy Note 8 a křížence Galaxy Note II

Velikostní srovnání chystaného Galaxy Note 8 a křížence Galaxy Note II

K oficiálnímu představení osmipalcového tabletu z dílny korejského koncernu Samsung Electronics dojde až na konci února na veletrhu Mobile World Congress. Zatím se můžete podívat na novou fotografii, která zachycují mimo jiné i velikostní srovnání připravovaného modelu s Galaxy Note II.

Vůbec poprvé pak také můžeme vidět Galaxy Note 8 na jedné fotografii společně s dotykovým perem, které známý výrobce pojmenoval jako S-Pen. Samsung svým novým modelem chce cílit na zákazníky, pro které jsou tablety řady Tab s desetipalcovou obrazovkou příliš velké a těžké.

Podle dosud dostupných informací má Galaxy Note 8 hmotnost 330 gramů a bude se prodávat ve verzích s 16GB a 32GB interní pamětí. Hardwarové specifikace (pětimegapixelový fotoaparát, 2 GB RAM či HD displej) pak doplní nejspíše i nová verze grafického rozhraní TouchWiz pro větší smartphony a tablety.

To je patrné z obrázku, který zachycuje nové možnosti multitaskingu.

Samsung

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře