Velikonoční vajíčko v Androidu Lollipop je klon hry Flappy Bird


Velikonoční vajíčko v Androidu Lollipop je klon hry Flappy Bird

Překvapení od Googlu v podobě „easter eggu“, tedy velikonočního vajíčka, najdeme v každé novější verzi Androidu. A ani Lollipop samozřejmě není výjimkou. Pokud v nastavení několikrát kliknete na řádek s označením verze, objeví se lízátko. Když budete ťukat dále, změní barvu. Ale ani teď není všemu konec, držte chvíli displej stisknutý a spustí se zábavná hříčka ve stylu Flappy Bird.

V tomto případě však opeřence nahradil zelený robůtek, se kterým navíc nelítáte pouze směrem doprava, ale i na druhou stranu. Překážky pak představují lízátka, odkazující na podtitul verze operačního systému.

Interaktivní ilustrace a minihry se v operačním systému Android nacházejí od verze 2.3 Gingerbread, který skrýval obrázek perníkové postavičky společně s maskotem Androidu a dalšími hračkami.

Screenshot_2015-04-06-15-58-00 Screenshot_2015-04-06-15-58-07 Screenshot_2015-04-06-15-58-58

Video:

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Velikonoční vajíčko v Androidu Lollipop je klon hry Flappy Bird


  1. qqq

    novinka jak moja řiť, to už tady rovnou můžete ukázat aji ten z Gingerbreadu :OTento web používá k poskytování služeb soubory cookie.