Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyVe strategické hře Rebuild 3 se pokusíte přežít zombie apokalypsu

Ve strategické hře Rebuild 3 se pokusíte přežít zombie apokalypsu

Máte pocit, že v nejrůznějších zombie seriálech a filmech se vedoucí skupiny přeživších zombie apokalypsy chovají divně? Myslíte si, že byste neutěšené podmínky nákazy přežili lépe? Tak to ukažte! 

Abyste si ozkoušeli nástrahy zombie světa, můžete sáhnout třeba po herní novince Rebuild 3: Gangs of Deadsville. Jedná se o tahovou strategii, kterou lze přepnout až do real-time módu, v níž se stanete vůdcem malé skupinky lidí, jakýmsi guvernérem, který své svěřence bude vést. Jaký cíl s touto skupinkou budete mít a jaké prostředky k jeho dosažení použijete, je čistě ve vaší kompetenci. Ovšem nesmíte zapomínat, že lidé mají své potřeby a pokud jim je nedokážete zajistit, budou se poohlížet po lepším živobytí.

Základními lidskými potřebami jsou samozřejmě jídlo, pohodlný spánek a bezpečí. K tomu se můžete dopracovat přestavbou své komunity, zajímáním pozemků, obděláváním farem, hlídkováním na strážních věží, ozbrojováním lidí, sháněním surovin a taktéž řízeným výzkumem, který mnohé věci ulehčí.

Každý z přeživších má přitom své vlastní schopnosti a dovednosti a vaším úkolem je z jejich předností těžit. Nově také můžete vytvářet organizované skupinky, které se například specializují na hon zombie, či verbování nových lidí atd., což je v pozdějších fázích hry velmi praktické řešení.

Rebuild 3 toho však nabízí mnohem víc, proto vám ji doporučujeme zkusit. Hra vyšla pro Android a iOS. Z Google Play Storu a Apple App Storu ji stáhnete za 4,99 dolaru.

[appbox googleplay air.com.sarahnorthway.rebuild3]

[appbox appstore 670109767]

Zdroj: Pocket Gamer

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře