Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyInstagram přináší zprávy, skupinový chat a mnoho dalších novinek

Instagram přináší zprávy, skupinový chat a mnoho dalších novinek

Instagram prochází velkými změnami. Nejprve do něj přibyla možnost nahrávat fotografie v originálních rozměrech, tedy bez oříznutí do čtvercové velikosti. Nyní se jeho uživatelé pro změny dočkali možnosti chatovat. 

Zprávy lze posílat jak jednomu uživateli, tak i celé skupině lidí. Přitom lze posílat nejen fotografie, ale také emotikony a dokonce i text. Dá se tedy skutečně mluvit o plnohodnotném chatu, jaký má Facebook, WhatsApp a další chatovací služby.

Další šikovnou novinkou je ikona ve tvaru šipky, kterou najdete pod každou fotografií. Díky této ikoně můžete fotografii, která vás zaujme, okamžitě poslat svému příteli a to aniž byste ho označili v komentáři, jak tomu bylo doposud. Tímto způsobem lze fotku opět rozeslat i několika lidem najednou.

Na změny tohoto rázu se v Instagramu čekalo už delší dobu. Uživatelé nyní dostanou do rukou nástroj podobný klasickým sociálním sítím, což znamená větší pohodlí a pro službu jako takovou i příliv nových lidí. Doufejme, že Instagram neusne na vavřínech a v tomto duchu bude pokračovat i dále.

IG_1 IG_2 IG_3

Zdroj: AA

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře