Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyVe Farming Pro 2015 budete obdělávat pole, chovat zvířata a starat se...

Ve Farming Pro 2015 budete obdělávat pole, chovat zvířata a starat se o svoji farmu

Jaro je v plném proudu, takže je čas zasadit. Jinak na podzim nebudete mít co sklidit. Farming PRO 2015 se točí přesně kolem této činnosti, ale dá vám k dispozici i jiné možnosti včetně rozšiřování své farmy.

Podobně jako ve hře Farming Simulator 14 je zde hlavní činností obdělávání polí, k čemuž si můžete povolat spoustu užitečných zemědělských strojů včetně kombajnů, traktorů nebo klasických tahačů. S nimi oráte, plužíte, řádkujete, sejete a hnojíte dokud vám semínka nevyrostou v nové rostliny. Ty sklidíte, na trhu prodáte a tak si vyděláte na nové stroje, lány pole, nebo budovy. Vedle toho pak můžete podnikat i se zvířaty, nebo s jejich produkty jako jsou vejce nebo vlna.

Oproti Farming Simulatoru 14 je Farming PRO 2015 více zaměřený právě na mikromanagement vaší farmy. Hra se díky pokročilým možnostem plánování v určitých chvílích přelévá až do žánru strategií, což je důvod, proč vám ji doporučuji. Farmaření a pěstování zvířat sice může být zábavné, ale někteří lidé u toho zkrátka moc dlouho nevydrží.

Pokud vás láká myšlenka na to si takhle na večer zarelaxovat při vyjížďce na traktoru, prostě zkuste tuhle hru.

[appbox googleplay com.mageeks.android.farmingpro2015]

[appbox appstore 965114347]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře