Pondělí, 27 června, 2022
DomůNovinkyVe Farming Pro 2015 budete obdělávat pole, chovat zvířata a starat se...

Ve Farming Pro 2015 budete obdělávat pole, chovat zvířata a starat se o svoji farmu

Jaro je v plném proudu, takže je čas zasadit. Jinak na podzim nebudete mít co sklidit. Farming PRO 2015 se točí přesně kolem této činnosti, ale dá vám k dispozici i jiné možnosti včetně rozšiřování své farmy.

Podobně jako ve hře Farming Simulator 14 je zde hlavní činností obdělávání polí, k čemuž si můžete povolat spoustu užitečných zemědělských strojů včetně kombajnů, traktorů nebo klasických tahačů. S nimi oráte, plužíte, řádkujete, sejete a hnojíte dokud vám semínka nevyrostou v nové rostliny. Ty sklidíte, na trhu prodáte a tak si vyděláte na nové stroje, lány pole, nebo budovy. Vedle toho pak můžete podnikat i se zvířaty, nebo s jejich produkty jako jsou vejce nebo vlna.

Oproti Farming Simulatoru 14 je Farming PRO 2015 více zaměřený právě na mikromanagement vaší farmy. Hra se díky pokročilým možnostem plánování v určitých chvílích přelévá až do žánru strategií, což je důvod, proč vám ji doporučuji. Farmaření a pěstování zvířat sice může být zábavné, ale někteří lidé u toho zkrátka moc dlouho nevydrží.

Pokud vás láká myšlenka na to si takhle na večer zarelaxovat při vyjížďce na traktoru, prostě zkuste tuhle hru.

Farming PRO 2015
Farming PRO 2015
Vývojář: Mageeks Apps & Games
Cena: 79,99 Kč
Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře