Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyVarta Powerpack 10 400: Poctivá porce energie na cesty

Varta Powerpack 10 400: Poctivá porce energie na cesty

Nejen pro fandy geochaningu, Ingressu a Pokemon Go, ale pro každého, koho trápí krátká výdrž tabletu či mobilu, je určena nová powerbanka. Varta Powerpack 10 400 jak už sám název napovídá, nabízí kapacitou 10 400 mAh.

V praxi to znamená, že mobilní zdroj Varta je schopný nabít některé mobilní telefony i více jak čtyřikrát a tablet zhruba dvakrát. Pokud potřebujete nabít dva mobilní telefony nebo např. tablet s mobilem, ani to není problém.

Powerpack 10400 má totiž dva USB konektory s nabíjecím proudem 1 A a 2,4 A, takže je možné nabíjet zařízení v maximální možné a dostupné rychlosti a ještě oba přístroje naráz. O stavu interní baterie informuje pět diod a powerpack disponuje i integrovanou LED svítilnou, která čerpá energii z interní baterie, takže doba svitu je prakticky „neomezená“.

Powerpack_2

Přes velkou kapacitu si zařízení zanechává kompaktní rozměry a rozumnou váhu (105 × 80 × 22 mm, 241 gramů), takže ho je možné nosit třeba i v kapse. V balení nechybí nabíjecí kabel s délkou 50 cm. Zařízení je rovněž z výroby nabité a připravené rovnou k použití.

Doporučená koncová cena powerbanky Varta Powerpack 10 400 činí 779 korun včetně DPH.

Powerpack_4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře