Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyVarta MyPowerBank: Navrhni si svou vlastní powerbanku!

Varta MyPowerBank: Navrhni si svou vlastní powerbanku!

Nová powerbanka Varta umožňuje nejen dopřát mobilu nebo tabletu dostatek energie, ale také vybočuje netradičním prvkem s možností personalizace. Speciální povrch zařízení a přiložené šablony umožní externí zdroj energie částečně přizpůsobit vkusu majitele.

Uživatel nalezne v balení tři speciální šablony, které umožní na powerbanku nakreslit jakýkoli text nebo některý z předpřipravených obrázků (např. písmena, jednorožec, srdce či vzory mandaly). Kreativitě se samozřejmě meze nekladou a není potřeba se vázat pouze na přiložené vzory. Materiál powerbanky umožnuje použití lihových fixek a černá varianta je součástí balení. MyPowerBank nabízí kapacitu 6 000 mAh, která by měla poskytnout dostatek energie pro 1 až 2 nabití telefonu nebo jedno dobití tabletu.

Díky integraci dvou USB konektorů je možné nabíjet dvě zařízení naráz (nabíjecí proud 2,4 A a 1 A). Powerbanka s rozměry 96 × 64 × 22 mm a hmotností 178,5 gramů má také integrovanou LED nahrazující základní svítilnu.

Cena Varta MyPowerBank činí 579 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře