Varta MyPowerBank: Navrhni si svou vlastní powerbanku!


Varta MyPowerBank: Navrhni si svou vlastní powerbanku!

Nová powerbanka Varta umožňuje nejen dopřát mobilu nebo tabletu dostatek energie, ale také vybočuje netradičním prvkem s možností personalizace. Speciální povrch zařízení a přiložené šablony umožní externí zdroj energie částečně přizpůsobit vkusu majitele.

Uživatel nalezne v balení tři speciální šablony, které umožní na powerbanku nakreslit jakýkoli text nebo některý z předpřipravených obrázků (např. písmena, jednorožec, srdce či vzory mandaly). Kreativitě se samozřejmě meze nekladou a není potřeba se vázat pouze na přiložené vzory. Materiál powerbanky umožnuje použití lihových fixek a černá varianta je součástí balení. MyPowerBank nabízí kapacitu 6 000 mAh, která by měla poskytnout dostatek energie pro 1 až 2 nabití telefonu nebo jedno dobití tabletu.

Díky integraci dvou USB konektorů je možné nabíjet dvě zařízení naráz (nabíjecí proud 2,4 A a 1 A). Powerbanka s rozměry 96 × 64 × 22 mm a hmotností 178,5 gramů má také integrovanou LED nahrazující základní svítilnu.

Cena Varta MyPowerBank činí 579 Kč.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.