Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyVarta Mini Powerpac: Záložní energie pro váš telefon ať už budete kdekoli

Varta Mini Powerpac: Záložní energie pro váš telefon ať už budete kdekoli

Snadno přenosný zdroj energie poskytuje napájení pro váš mobilní telefon nebo přehrávač hudby doma i na cestách. Malé rozměry navíc umožňují mít zařízení vždy u sebe.

Mini Powerpack je vybavený microUSB a 30pinovým konektorem, takže podporuje drtivou většinu stávajících telefonů na trhu.

Interní lithiová baterie s kapacitou 400 mAh poskytuje podle typu zařízení navíc až 60 minut hovoru pro váš telefon (testováno na iPhone 4S). Mini Powerpack nabijete jednoduše a rychle připojením k USB portu počítače či ke klasické USB nabíječce.

Stavová dioda informuje o stavu nabití a poutko usnadňuje praktické nošení například na klíčence. Mini Powerpack je k dispozici v černé a bílé variantě (limitovaná edice) za cenu 389 korun včetně DPH.

  • Nabíjecí/Vybíjecí proud: 5 V, 500 mA
  • Baterie: Li-ion, 3.7 V, 400 mAh (1,48 Wh)
  • Rozměry: 78 × 29 × 13 mm (d + š + v)
  • Váha: 31,4 gramu

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Varta/“/]

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. 400mAh ?
    to zní jako výsměch, to i telefony před 10 lety měly větší akumulátory 😀
    tohle je jen ztráta peněz, nevím, proč zrovna taková firma, jako je VARTA vyrábí takovou bezcennou nepoužitelnou a nepraktickou věc. Jinak záložní zdroje jsou dnes docela potřeba, sám mám 10400mAh přenosnou nabíječku a absolutní spokojenost, telefon nabije opravdu hodněkrát. Ale 8cm na délku při 400mAh je fakt síla, jako bychom se posunuli o 20 let zpět…

  2. Tak je to ryze záložní zdroj, který dodá cca 60 min hovoru a vejde se na klíče. Předpokládám, že Vašich 10400 mAh se na klíče nevejde a ani nestojí 250 Kč.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře