Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyVarta Alkaline Powerpack: Jednoduché nabíjení kdekoli s pomocí klasických baterií

Varta Alkaline Powerpack: Jednoduché nabíjení kdekoli s pomocí klasických baterií

Plánujete cestu do přírody nebo zahraničí a potřebuje pokrýt nabíjení vícero zařízení? Nabíječka Varta Alkaline Powerpack používá jako zdroj energie čtyři tužkové baterie typu AA, ze kterých může prostřednictvím USB portu nabíjet rozličná zařízení.

Jelikož běžné tužkové baterie jsou snadno dostupné ve všech zemích, jedná se o praktický zdroj energie. Navíc vzhledem k rozměrům tohoto typu baterií si jich můžete připravit i větší zásobu a vytvořit si tak dostatečnou energetickou rezervu i pro delší pobyt mimo civilizaci.

O stavu vložených baterií informují tři zelené stavové diody. Součástí balení je samotná nabíječka, čtyři kvalitní baterie Varta AA High Energy a tři adaptéry: 30pinový pro starší produkty Apple a klasický microUSB a miniUSB.

Použití je ovšem díky osazení klasického USB konektoru prakticky neomezené. V případě využití originálního datového kabelu bezproblému nabijete i iPhone 5, tvrdí v tiskové zprávě výrobce.

Cena nabíječky Varta Alkaline Powerpack je včetně baterií 299 korun s DPH.

image_75058_290_v1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře