Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyMonument Valley, The Room Two, Prince of Persia Shadow&Flame a další skvělé...

Monument Valley, The Room Two, Prince of Persia Shadow&Flame a další skvělé hry ve slevě!

Draze umí nakupovat každý, umění je pořídit levně a navíc dobře! Pokud rádi nakupujete hry, díky následujícímu souhrnu tohle heslo naplníte beze zbytku.Dnes se nám totiž ve slevě sešlo obrovské množství zajímavých titulů včetně prodejních trháků jako je Monument Valley, The Room Two nebo Prince of Persia Shadow&Flame.

Všechny vybrané slevy jsou časově omezené, pokud se vám tedy nějaká z her zalíbila, upalujte si ji koupit hned teď. Později byste za ní mohli zaplatit zase plnou cenu!

Monument Valley (iOS – z 3,59 € na 1,79€)

Logická hra Monument Valley vás zavede do světa optických iluzí, které budete muset překonávat, ale zároveň si je i sami vytvářet. Na pozadí téhle grafické i herní nádhery se pak odehrává neobyčejný příběh o malé princezně Idě, jenž vás skutečně dojme. Ideální jednohubka na jeden večer.

[appbox appstore 728293409]

The Room Two (Android – z 2,99 dolarů na 0,99)

The Room Two je logická hra s mystickým místy až hororovým nádechem, v níž budete montovat otvírat a šmejdit, abyste mohli montovat. otvírat a šmejdit zase o kousek dále. Pokud jste předchozí díl hry nehráli, doporučujeme začít s ním.

[appbox googleplay com.FireproofStudios.TheRoom2]

Prince of Persia Shadow&Flame (Android – z 2,99 dolarů na 0,99)

Příjemná arkádová hra a zároveň i povedený reboot známé značky, který vás s malým princem z Persie nechá zavzpomínat na dobu, kdy vám hry nedali nic zadarmo. Ale nebojte se, obtížnost přece jen není, co bývala!

[appbox googleplay com.ubisoft.princeofpersia.shadowandflame.ggp]

Sine Mora (Android – z 5,99 dolarů na 2,99)

Klasická arkádovka viděná pohledem z boku, v níž létáte s letadýlkem a snažíte se zastřelit všechno v dohledu. Zajímavé jsou pak hlavně hrátky s časem, kolem něj se točí i samotný příběh. Pěkná grafika pak z tohoto dobrodružství dělá extrovní zážitek, který by si neměl nechat ujít žádný fanoušek arkádových her.

[appbox googleplay com.digitalreality.sinemora]

Star Command (Android – z 2,99 dolarů na 0,99)

Vesmírná strategická hra Star Command vás nechá starat se o vesmírnou loď i jeho posádku, bojovat a prozkoumávat vesmír. Na povedenou strategii FTL – Faster Then Light to sice nemá, ale jelikož tahle hra na Androidu není, není vůbec co řešit.

[appbox googleplay com.starcommand.scgame]

Blek (iOS – z 2,69€ na 0,89€)

Nejnovější prodejní trhák a zároveň naprosto originální logická hra, v níž je vaším jediným cílem pospojovat všechny černé tečky. Možná to zní jednoduše, ale věřte, že to dokáže zmobilizovat všechny vaše mozkové závity. Do jednoho!

[appbox appstore 742625884]

Xcom: Enemy Unknown (iOS – z 17,99€ na 8,99€)

Nejlepší počítačová hra roku 2013 Xcom: Enemy Unknown vás nechá vžít se do role velitele nadnárodní organizace XCOM, která bojuje s vesmírným šmejdem. Vaším úkolem bude vést tahové souboje, ale také zadávat příkazy výzkumu a starat se o chod samotné základny. Strategie jak má být!

[appbox appstore 639544885]

Majitele zařízení s iOS si nakonec dovolujeme upozornit ještě na skutečnost, že si nyní mohou zdarma stáhnout hned dva herní trháky – sportovní hru Real Boxing a stealth hru Republique.

[appbox appstore 687888390]

[appbox appstore 534473264]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře