Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyVánoční dárek od Vodafonu: Za používání aplikace Můj Vodafone lze získat hudební...

Vánoční dárek od Vodafonu: Za používání aplikace Můj Vodafone lze získat hudební alba nebo audioknihy

Vodafone připravil dárek pro své zákazníky, kteří se alespoň jednou během letošního prosince a jednou v následujícím lednu přihlásí do aplikace Můj Vodafone. Nadělí jim 100 bodů pro libovolné použití ve Vodafone galerii, která nabízí tisk, hudební alba nebo audioknihy.

Všichni zákazníci, kteří se během prosince a ledna alespoň jednou přihlásí do aplikace Můj Vodafone, získají 100 bodů na útratu ve Vodafone galerii. V té si mohou sami vybrat časopis, noviny, audioknihu či aplikaci dle svého gusta. Do galerie lze vstoupit na adrese www.vodafone.cz/galerie pomocí telefonního čísla anebo automaticky skrze vlastní mobilní telefon.

Můj Vodafone se stala aplikací roku 2014 v kategorii Klientský servis. Zákazníci v ní mohou přehledně sledovat vyúčtování, platby, aktuální útratu, čerpání jednotek, informace o svém tarifu nebo reklamace.

Aplikace je dostupná zcela zdarma pro telefony s operačními systémy Android, iOS a Windows Phone.

[appbox googleplay com.zentity.vodafone]

[appbox appstore id509838162]

[appbox windowsphone 2334f9f3-3ae0-4424-bff1-7420dde35a34]

12

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře