Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyVánoce u O2: Bonus k LTE telefonům až 3 000 korun, poprvé...

Vánoce u O2: Bonus k LTE telefonům až 3 000 korun, poprvé včetně iPhonů

Operátor O2 odstartuje svoji vánoční nabídku už v neděli 1. listopadu. Novým i stávajícím zákazníkům letos nabídne bonus na tarif až 3000 korun při koupi nového LTE telefonu značky Samsung, Lenovo a Apple.

„Letošní rok jsme se v oblasti mobilních služeb soustředili na pokrývání nejrychlejším internetem LTE, který je nyní dostupný pro 80 % populace. V příštím roce chceme signál rozšířit na 99 %. Proto se zaměřujeme také na nabídku telefonů, které tuto technologii podporují,“ popisuje Jindřich Fremuth, ředitel divize Rezidentní zákazníci v O2. „V předvánočním období nabídneme novým i stávajícím zákazníkům bonus až tři tisíce korun při koupi nového LTE telefonu. Výše bonusu závisí na tom, jaký tarif zákazník využívá,“ dodává Fremuth.

Vánoční bonus je možné získat k jakémukoli z více než třiceti telefonů značky Samsung, Lenovo a Apple. Bonus na tarif se zákazníkům promítne v následujících 24 vyúčtováních, podmínkou není restart závazku.

Pokud si například zákazník využívající tarif FREE CZ 3 GB pořídí nový Samsung Galaxy J5, získá následující dva roky slevu 125 korun. LTE Telefon jej tak vyjde na 2 495 korun namísto původních 5 495 korun.

U všech telefonů je možné využít nákupu na splátky bez navýšení, nově také s nulovou akontací u kteréhokoli mobilu a možností zařízení pojistit proti poškození a krádeži. Kompletní nabídka všech LTE telefonů a tabletů je k dispozici na webu www.o2.cz, zařízení je možné pořídit také na všech 146 O2 Prodejnách, kde konzultanti zákazníkům poradí s výběrem telefonu a zdarma vymění SIM kartu v případě, že ta stávající nepodporuje LTE.

O2_Vanocni_nabidka_telefonu

Zdroj: O2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře