Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyHry ze série Call of Duty jsou ke stažení za hubičku

Hry ze série Call of Duty jsou ke stažení za hubičku

Máte rádi herní sérii Call of Duty? Potom nesmíte propásnout speciální akci, která aktuálně probíhá v marketech Google Play a App Store a nabízí ve slevě řežby Call of Duty Black Ops Zombies a Call of Duty Strike.

Za každou hru nyní zaplatíte místo 210 Kč pouze 60 Kč. Při nákupu obou titulů tak můžete ušetřit tři stovky, což vaše peněženka určitě ocení. O datu ukončení akce, která potěší nejednoho příznivce známé série, ale nepadlo jediné slovo, proto s nákupem příliš dlouho neotálejte. A co za svoje peníze dostanete?

V Call of Duty: Black Ops Zombies na vás čeká perfektní 3D grafika, multiplayer přes místní WiFi síť a nejrůznější druhy krvelačných monster a zbraní.

Call of Duty: Strike Team pak v sobě kombinuje first person a third person akci, přičemž mezi oběma módy je možné kdykoliv v průběhu pařby přepínat. Děj hry je zasazen do roku 2020, kdy Spojené státy válčí s neznámým nepřítelem…

[appbox appstore id471063940]

[appbox googleplay com.atv.blackops]

[appbox appstore id655619282]

[appbox googleplay com.activision.callofduty.striketeam]

556

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře