Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyVánoce u O2: LTE smartphony a tablety s bonusem až 3 000...

Vánoce u O2: LTE smartphony a tablety s bonusem až 3 000 korun

Vánoce u O2 odstartují už v sobotu 1. listopadu. Operátor letos naděluje telefony a tablety za velmi výhodné ceny, a k nim navíc možnost získat až 3 000 korun zpět ve vyúčtování. Všechny přístroje z vánoční nabídky podporují nejrychlejší mobilní internet LTE, jehož dostupnost stále roste.

Aby si lidé mohli nově pořízená LTE zařízení užívat naplno, potřebují mít také aktivovaný datový tarif. Při koupi LTE zařízení značky Samsung, Huawei, Alcatel nebo Lenovo a při aktivaci nového datového tarifu nebo restartování závazku nabízí O2 vánoční bonus až 3 000 korun. Tato částka bude promítnuta jako sleva ve vyúčtování následujících 6 měsíců.

Kompletní nabídka všech LTE telefonů a tabletů je k dispozici zde, zařízení je možné pořídit také na všech prodejnách, kde konzultanti zákazníkům poradí s výběrem telefonu a zdarma vymění SIM kartu v případě, že ta stávající LTE nepodporuje. O2 Guru navíc bezplatně pomohou s jeho nastavením a převedením kontaktů.

Podle tiskové zprávy O2 do Vánoc plánuje pokrýt LTE 93 % území ČR.Aktuální mapa pokrytí je k dispozici na www.o2.cz/lte.

Snimek2Zdroj: O2TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře