Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyNexus 6 jde na dračku. V Americe se vyprodal za pár minut

Nexus 6 jde na dračku. V Americe se vyprodal za pár minut

Nexus 6 se ještě ani neprodává, v předobjednávkách však láme rekordy. Ve Spojených státech byl nový superandroid vyprodaný za několik minut. Mnoho zákazníků nyní bude muset počkat týdny, než se jim telefon dostane do ruky.

Vypadá to, že sázka na větší displej se Googlu vyplatila. V zámoří s novým Nexusem 6 slaví velký úspěch. Za několik desítek sekund vyprodal přes svůj obchod všechny kusy varianty s 64 GB paměti. Po zhruba dvou minutách byla vyprodána také verze s 32 GB.

Kdo měl to štěstí a stihl si Nexus 6 předobjednat, dostane ho poštou 21. listopadu, případně krátce po tomto termínu. Není přitom jasné, kdy Google telefon znovu začne prodávat.

Pro nás v Evropě to v každém případě nejsou vůbec dobré zprávy. Zájemci z evropských zemí (těch, kde lze přístroj předobjednat přes Google Play) se nového telefonu dočkají nejspíše až ve druhé polovině listopadu. U nás a na Slovensku se nový Nexus začne prodávat nejdříve v prosinci.

nexus-6-main1Zdroj: 1 2

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře