Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyVafle ve tvaru klávesnice, lepší snídani pro geeky už nevymyslíte!

Vafle ve tvaru klávesnice, lepší snídani pro geeky už nevymyslíte!

Kickstarter je domovem spousty zajímavých, či bláznivých nápadů, které by u běžného investora pravděpodobně nepochodily. Díky této platformě byly zafinancovány například brýle pro virtuální realitu Oculus Rift, několik kapesních dronů a nově třeba i přístroj na tvorbu vaflí ve tvaru klávesnice. 

Designer Chris Dimino chtěl na své dílo vybrat 50 000 dolarů, což se mu s přehledem podařilo. V době ukončení kampaně se totiž na kontě vaflovače pro geeky nacházelo rovných 66 685 dolarů.

A jak vaflovač pro geeky funguje? Z geekovského pohledu bohužel až moc primitivně. Vaflovač není připojený do elektrické sítě a nahřát ho můžete pouze jiným zařízením, třeba na vaší elektrické plotně. Abyste udělali pěkné vafle, budete navíc potřebovat nahřát oba dva kameny (tedy jak spodní, tak horní část designerského díla). Poté už stačí do stroje nalít připravené těsto a druhou částí ho na pár sekund přiklopit.

Přístroj, který umí dělat vafle ve tvaru klávesnice, by se měl mezi lidi dostat v průběhu roku 2015.

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře