Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyV šílené aukci si můžete koupit iPod touch s nainstalovanou hrou Flappy...

V šílené aukci si můžete koupit iPod touch s nainstalovanou hrou Flappy Bird za bezmála 28 milionů korun

V nabídce aukčního portálu eBay se nachází desítky mobilních zařízení s nainstalovanou hrou Flappy Bird za naprosto šílené ceny. Například takový iPod touch si můžete koupit za necelých 28 milionů korun. Ale i v dalších aukcích je cena nastavena proklatě vysoko.

Hra Flappy Bird (návyková arkádovka s brutální obtížností) vydělávala vietnamskému vývojáři miliony, ten se jí ale i přesto rozhodl z App Store a Google Play stáhnout. O důvodech, proč tak v neděli navečer učinil, se živě spekuluje. Sám autor tvrdil, že mu extrémní zájem o hru výrazně narušil soukromý život a že chce mít klid.

Ať už je to jak chce, někteří lidé se situace kolem Flappy Bird rozhodli využít ve svůj prospěch a tak nedlouho poté, co došlo ke smazání, na eBay umístili desítky smartphonů s touto hrou. Jejich cena je mnohdy astronomická.

Osobně se domnívám, že za takto přemrštěné částky si nikdo ani jedno z nabízených zařízení nekoupí. Pokud ano, pak svůj Nexus 5 bez váhání sním. Přidáte se?

flappy

 

Zdroj: GameMag

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře