Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyV průběhu marketingové akce LG se střílelo, zraněno bylo 20 lidí

V průběhu marketingové akce LG se střílelo, zraněno bylo 20 lidí

V důsledku nezvládnuté marketingové akce společnosti LG bylo zraněno dvacet lidí. Událost nazvaná „G in the Cloud” tedy G v oblacích přilákala velké množství příznivců nového modelu G2. Bohužel se ale opět potvrdilo, že když lidé mohou získat někde něco zadarmo, jsou schopni jít i přes mrtvoly.

Součástí marketingové akce bylo totiž vypouštění skupiny balónků ve tvaru G. Ke sto z nich byl také připevněný poukaz, který poté návštěvníci mohli vyměnit za nový smartphone G2.

Někteří jedinci se ale rozhodli soutěžit ne zrovna férovým způsobem, když si s sebou na akci přinesli kuličkové zbraně a vzduchové pistole.

Že to nebyl zrovna dobrý nápad, snad netřeba dodávat, během několika okamžiků došlo k poranění dvou desítek lidí. Někteří byli dokonce hospitalizováni.

Firma LG se zraněným omluvila a slíbila jim, že za ně uhradí náklady spojené s léčením. Další akce, které se měly uskutečnit po celé Jižní Koreji, firma raději z bezpečnostních důvodů zrušila.

GZdroj: Engadget

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Ještě že to nedělají u nás, to by tam naběhli naši oblíbení černí spoluobčané s nožema a to by se teprve děly věci.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře