Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyV Project Resistance se budete bránit zástupům zombie

V Project Resistance se budete bránit zástupům zombie

Japonské studio Capcom odhalilo v rámci Tokyo Game Show novou Resident Evil hru nazvanou jako Project Resistance. Oznámení doprovázelo navíc vydání krátkého traileru, který prozradil, že novinka bude akcí zaměřenou na multiplayer.

Dle teaseru se v Project Resistance zhostíme role jednoho ze čtyř přeživších, který se bude snažit společně se svými parťáky probojovat ven z laboratoří společnosti Umbrella. Jejich protivníkem je tmou zahalený muž, který je v řídící místnosti plné počítačů sleduje na monitorech. Poté na ně vyšle hordy zombií a a posléze i slizkého Lickera. Hrdinové se okamžitě brání zbraněmi.

Více se o hře se dozvíme snad již brzy. Dodejme, že vydání Project Resistance je plánováno na konzole PS 4, Xbox One a PC prostřednictvím online platformy Steam. Přesné datum uvedení na trh ovšem zatím známé není.

Update: Kromě teaseru bylo na Tokyo Game Show prezentováno nakonec i gameplay video. 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře