Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyDalší pecka na Epic Games Store zdarma! Stahujte hororovku Conarium

Další pecka na Epic Games Store zdarma! Stahujte hororovku Conarium

Po týdnu tu opět máme lákavou nabídku obchodu Epic Games Store. Tentokrát je ke stažení pouze jedna hra, což ale vůbec nevadí. Jedná se totiž o úspěšnou hororovou adventuru inspirovanou dílem H.P. Lovecrafta s názvem Conarium.

Conarium je adventura z pohledu první osoby, za kterou stojí trojice tureckých vývojářů ze studia Zoetrope Interactive. Ve hře se ujmete role Franka Gilmana, který se probudí v místnosti plné podivných pulzujících zvuků. Nevzpomínáte si na nic jiného, kromě toho, že jste na vědecké základně na Antarktidě, která se nachází blízko jižního pólu.

Zanedlouho vám dojde, že na tomto opuštěném místě se děje něco velmi špatné. Úplně největší překvapení nastane ve chvíli, kdy zjistíte, že jste ve skutečnosti zemřel a později se vrátil zpět mezi živé…

Conarium, které je zdarma až do příštího čtvrtka, si můžete aktivovat zdarma na tomto odkaze. Závěrem připomínáme, že k získání hry potřebujete účet na Epic Store a když si tuto adventuru přidáte do knihovny, zůstane už napořád vaše.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře