Úterý, 25 června, 2024
DomůNovinkyV Praze proběhne v listopadu historicky první mezinárodní krypto-bankovní konference

V Praze proběhne v listopadu historicky první mezinárodní krypto-bankovní konference

Poslední dva listopadové dny se v Praze odehraje zásadní událost. Vůbec poprvé se na mezinárodním poli setkají na společném fóru zástupci bankovních a finančních institucí s předními světovými zástupci krypto komunity. 29. a 30. listopadu se v Praze uskuteční první mezinárodní krypto-bankovní konference – XIXOIO First Crypto Banking Conference in the World.

„Máme velikou radost, že se nám podařilo zorganizovat zatím neuskutečněné a donedávna nepředstavitelné. A to setkání zástupců anarchistického krypto světa se zástupci bank a finančních institucí. A konference spojuje nejen tyto dva světy,“ uvedl Richard Watzke ze společnosti XIXOIO, která konferenci pořádá. „Stejně jako za první republiky, kdy Československo udávalo směr v oblasti technologií, což mělo za výsledek například to, že jsme patřili k absolutní špičce ve sklářství či strojírenství, nyní cítíme jistou podobnost. V dnešní době může být Česká republika lídr v oblasti blockchainu a digitální ekonomiky. Našim cílem je právě nabídnout českým spoluobčanům možnost, jak tuto zásadní změnu v oblasti financování využít ve svůj prospěch a vydělat na ní. Konference není určena jenom pro kryptonadšence bankéře, ale také pro drobné investory či podniky a společnosti všeho druhu, které uvítají kapitál a chtějí rozvíjet své podnikání,“ dodal.

XIXOIO First Cryptobanking Conference in the World proběhne 29. a 30. listopadu v Empire Hall Slovanského domu na pražských Příkopech.

Témata akce jsou následující:

– Tokenizace firem: jak funguje a jak může zásadně ovlivnit úspěšnost a rozvoj podniků a společností
– Krypto komunita, banky, regulátoři, podnikatelé: jak musí spolupracovat, aby pokryli potřeby trhu
– Technologie blockchain z pohledu banky: nejde jenom o bezpečnost
– Legální, účetní a daňové aspekty, regulace podnikání postavených na blockchainu
– Investice v oblasti kryptoměn, blochchainu, nové progresivní směry a řešení

Pro další informace sledujte web konference.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře