Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyV mikrovlnce upečený Samsung Galaxy S III se prodává na eBay za...

V mikrovlnce upečený Samsung Galaxy S III se prodává na eBay za 2000 dolarů

Ano, nešálí vás zrak, v nejznámějším internetovém aukčním serveru na světě si můžete zakoupit upečený smartphone Samsung Galaxy S III. Potřebujete k tomu jen maličkost ? více než 2 000 dolarů, v přepočtu 37 000 korun. Za tyhle peníze dostane nejen telefon doplněný o bonus od prodejce, ale také kompletní balení, včetně nabíječky a propagačních materiálů.

Asi se ptáte, co majitele nejprodávanějšího smartphonu s Androidem vedlo k tomu, aby ho usmažil v mikrovlnné troubě? Inu, snaha zviditelnit se a vydělat nějakou tu korunu. Když se na eBay s úspěchem prodává svěcená voda, proč by nemohl být zájem o nefunkční mobilní telefon či tablet, lidé dnes koupí téměř cokoliv.

Nadšenec s přezdívkou dOvetastic, kterého na videu uvidíte vystupovat v koulervoucím (a to doslova) kostýmu jako z Demolition Mana, upekl již v minulosti například tablet iPad (Mini), iPhone 5 či handheld PlayStation Vita. Zkušeností v tomto oboru má tedy na rozdávání.

Upečený Samsung Galaxy S III můžete koupit zde.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře