Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyV internetových záznamech se objevily 2 nové iPhony, iPhone 6c v nich...

V internetových záznamech se objevily 2 nové iPhony, iPhone 6c v nich ale není

V internetových záznamech reklamní platformy Fiksu se prý objevily dva nové kousky od Applu. Tyto modely jsou označeny jako iPhone 8.1 a iPhone 8.2.

iPhone 8.1 a iPhone 8.2 je zcela běžné označení, které podle dosavadního označování modelů od Applu (iPhone 6 = iPhone 7.2, iPhone 6 Plus = iPhone 7.1 a iPhone 5c = iPhone 5.3) odpovídá modelům 6s a 6s Plus. Záznamy iPhonu 6c se v databázi Fiksu nenašly. Možnost, že se na podzim dočkáme i třetího iPhonu, tak pomalu uvadá.

Přístupy prý byly zaznamenány hned z několika populárních aplikací a her a to především ze Spojených států amerických a dále z Německa a z Brazílie.

Nové iPhony by měly vypadat stejně, jako předešlé modely. Klasicky však nabídnou lepší výkon, kvalitnějších fotoaparát a úplnou novinku v podobě Force Touch displeje.

O možných hardwarových specifikacích nových iPhonů jsme vás informovali v nedávné novince. Nyní tedy nezbývá než čekat, jak to dopadne. Oficiální představení nových iPhonů dojde 9. září.

2261902_apple-iphone

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře