Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyV Google Play se rozpoutalo zemětřesení slev! Najdete tu desítky aplikací a...

V Google Play se rozpoutalo zemětřesení slev! Najdete tu desítky aplikací a her za zlomek ceny!

V Google Play se jako každý rok na Vánoce zlevňuje. Doslova za pár kaček tu teď nakoupíte aplikace a hry napříč všemi žánry. Ty nejlepší nabídky jsme vypíchli v našem článku. 

Pokud doma máte zařízení s operačním systémem Android, o Vánocích se určitě nudit nebudete. V Google Play je aktuálně zlevněno více než 130 zajímavých aplikací a her. Ty nejlepší z nich vypisujeme v seznamu níže. V takto rozsáhlém seznamu, i pokud ho výrazně zkrátíme, samozřejmě nelze článek roztahovat ještě popisem aplikace, nebo QR kódem. Bylo by to příliš nepřehledné. Namísto toho každou jednotlivou aplikaci doplníme odkazem na její místo v Google Play. Tam si všechny potřebné informace zjistíte a třeba aplikaci rovnou zakoupíte.

A nyní už se vrhneme na samotné slevy (rozdělili jsme je do dvou skupin – na aplikace a hry). S některými slevami jsme vás seznámili už dříve, pro větší přehlednost je však také zařazujeme.

Aplikace:

Hry:

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře