Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyAmazon má pro vás také dárečky! V jeho obchodě si můžete stáhnout...

Amazon má pro vás také dárečky! V jeho obchodě si můžete stáhnout placené aplikace a hry zdarma!

Společnost Amazon u nás není zase tak známá, při plánování svých promoakcí na nás však společnost nezapomíná. V obchodě Amazonu si tak nyní můžete zdarma stáhnout vybrané aplikace a hry, včetně profesionální verze fitness programu Endomondo, nebo skvělé hororové hry Five Nights at Freddy’s. 

Stahování vybraných aplikací zdarma přitom nemá žádný háček. Jednoduše si otevřete Amazon Appstore, přihlásíte se svými přihlašovacími údaji a hned na to už stahujete – bez jakéhokoliv omezení.

Pokud nemáte Amazon Appstore, můžete si ho stáhnout přímo na stránkách Amazonu zde. Ještě předtím, než aplikaci začnete stahovat si však nezapomeňte zaktivovat možnost stahovat aplikace z neznámých zdrojů.

Vedle výše zmíněných aplikací si v Amazon Appstore můžete zdarma stáhnout například dvojici her Sonic the Hedgehog 2 a Terraria, nebo výborný slovník The Oxford Advanced Learner’s Dictionary. Seznam všech aplikací, které aktuálně na Amazonu stáhnete zdarma, najdete zde. Akce potrvá až do zítra 26. prosince.

amazon-appstore

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře