Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyV ČR se začínají oficiálně prodávat chytré hodinky Fitbit Versa

V ČR se začínají oficiálně prodávat chytré hodinky Fitbit Versa

Společnost Fitbit oznámila dostupnost chytrých hodinek Versa. Dostupné jsou u všech hlavních prodejců za doporučenou cenu 5 130 Kč. Novinka nabízí řadu funkcí pro zdraví a kondici nebo více než čtyřdenní výdrž na jedno nabití.

Fitbit Versa sází podobně jako starší model Ionic na čtvercovou obrazovku a možnost snadné výměny řemínků. Ty jsou dostupné v různých barvách i materiálech.

Chytré hodinky zvládají nepřetržité monitorování srdečního tepu nebo sledování spánkových fází, umí také rychlé odpovědi pro uživatele s operačním systémem Android a nabízí více než 150 režimů pro cvičení a zabudovaného kondičního trenéra. Versa myslí i na zdravotní stav žen, když pohlídají například menstruační cyklus. Případné zájemce by mohly zaujmout i tři měsíce hudební platformy Deezer zdarma.

Fitbit Versa jsou kompatibilní s telefony s Androidem, iOS a Windows.  V Česku je nabízejí e-shopy Alza.cz, CZC.cz, Mall, Datart a Euronics. Na Slovensku pak Alza.sk, a to za cenu 199 eur.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře