Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyV ČR se začalo prodávat zajímavé příslušenství pro Apple Watch

V ČR se začalo prodávat zajímavé příslušenství pro Apple Watch

Výrobce širokého spektra doplňků Trust uvádí do prodeje nové příslušenství pro chytré hodinky Apple Watch. Konkrétně se jedná o nylonové náramky, dva typy ochranných pouzder, ochranné fólie na displej, nabíjecí stojan a držák do automobilu. Vše ve variantách pro velikosti ciferníku 38 mm i 42 mm.

Nylonové náramky

Jsou nabízeny v osmi barevných provedení. Pro jejich výrobu byl použit odolný materiál zajišťující bezpečné a pohodlné nošení. Snadnou výměnu pak zabezpečuje oficiální Apple lock system.

Trust_Nylon_Wrist_Band_for_Apple_Watch_colors

Ochranná pouzdra a fólie

Dva typy pouzder slouží jako ochrana před poškrábáním nebo jiným poškozením při zachování plné funkčnosti dotykové obrazovky, tlačítek i senzoru pro měření srdeční frekvence. Varianta Slim má velmi tenkou konstrukci nenarušující design hodinek. Mohutnější provedení Silicon odolá lépe nárazům, ale přitom je také lehké. Oba druhy ochranných pouzder jsou dodávány v setu pěti kusů různých barev.

Pro dlouhodobou a kompletní ochranu displeje proti poškrábání je určen Screen Protector. Balení obsahuje tři kusy fólie z vysoce odolného a jasně průhledného materiálu pro neomezené dotykové ovládání. Snadnou aplikaci umožňuje polštářek napuštěný alkoholem pro čištění displeje a nálepka pro odstranění prachu.

Trust_Slim_Case_5pack_for_Apple_Watch

Trust_Silicon_Case_5pack_for_Apple_Watch

Držáky

Pro uložení a nabíjení hodinek Apple Watch doma či v zaměstnání může posloužit hliníkový stojánek v kompaktním stylovém designu s protiskluzovými gumovými nožičkami. Na cesty je pak určen jednoduchý a funkční držák do ventilačního otvoru v kabině automobilu. Oba dva jsou uzpůsobeny pro připojení magnetického kabelu dodávaného spolu s hodinkami.

Trust_Charging_Car_Holder_for_Apple_Watch Trust_Aluminium_Charging_Stand_for_Apple_Watch

Doporučené koncové ceny

– Nylonový náramek Nylon Wrist Band for Apple Watch je nabízen za doporučenou koncovou cenu 829 Kč s DPH v České republice a 29,99 euro s DPH na Slovensku.
– Ochranná pouzdra Slim Case 5-pack for Apple Watch jsou nabízena za doporučenou koncovou cenu 499 Kč s DPH v České republice a 17,99 euro s DPH na Slovensku.
– Ochranná pouzdra Silicon Case 5-pack for Apple Watch jsou nabízena za doporučenou koncovou cenu 419 Kč s DPH v České republice a 14,99 euro s DPH na Slovensku.
– Ochranné fólie Trust Urban Screen Protector 3-pack for Apple Watch jsou nabízeny za doporučenou koncovou cenu 429 Kč s DPH v České republice a 14,99 euro s DPH na Slovensku.
– Nabíjecí stojánek Aluminium Charging Stand for Apple Watch je nabízen za doporučenou koncovou cenu 829 Kč s DPH v České republice a 29,99 euro s DPH na Slovensku.
– Držák do automobilu Charging Car Holder for Apple Watch je nabízen za doporučenou koncovou cenu 549 Kč s DPH v České republice a 19,99 euro s DPH na Slovensku.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře