Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyMobilní aplikace mBank s novou funkcí Click2Call a flexibilním nastavováním limitů

Mobilní aplikace mBank s novou funkcí Click2Call a flexibilním nastavováním limitů

mBank potvrzuje pozici digitální banky, která se kromě internetového bankovnictví zaměřuje prioritně na vývoj mobilních platforem. Do nových aplikací pro iOS a Android přidali vývojáři možnost měnit limity platebních karet, což byl na fórech a sociálních sítích nejčastěji zmiňovaný požadavek ze strany klientů. Ti si tak nově mohou jednoduše nastavit výšku limitu pro bezhotovostní transakce, internetové platby či výběry z bankomatu.

Další užitečnou novinkou je tzv. Click2Call telefonát přímo z prostředí aplikace. Výhodou je, že klient se následně nepotřebuje dodatečně identifikovat bezpečnostními prvky a bankéř na telefonu má potvrzené, s kým telefonuje. Zákazník si tak nemusí pamatovat telekód a přitom může bezpečně komunikovat přímo s bankou. Ověření je zajištěné v rámci aplikace a zajištěné na jejím pozadí.

„Kromě aktuálně uvedených verzí aplikací se majitelé iPhonů v průběhu několika týdnů mohou těšit na další aktualizaci, která přinese možnost přihlašování do aplikace pomocí otisku prstu,“ uvedl Bronislav Dvořáček, ředitel vývoje produktů a služeb mBank pro Českou republiku a Slovensko.

mBank v současnosti pokrývá svými aplikacemi všechny tři nejpoužívanější mobilní operační systémy (Android, iOS a Windows Phone), přičemž mobilní přístup do banky se na celkovém počtu přihlášení podílí více než z 25 % a tento podíl se postupně zvyšuje.

[appbox googleplay cz.mbank]

[appbox appstore id468058234]

IMG_0343 IMG_0344 IMG_0342

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře