Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyV ČR se začal prodávat světelný bezdrátový reproduktor Trust Urban Dixxo

V ČR se začal prodávat světelný bezdrátový reproduktor Trust Urban Dixxo

Urban Dixxo je bezdrátový přenosný reproduktor válcovitého tvaru doplněný o netradiční LED světelnou show s několika efekty reagující na rytmus hudby. Mezi jeho další přednosti patří výkon 20 wattů (10 W RMS) a bohatá konektivita, chlubí se výrobce.

Repráček lze připojit přes bezdrátové rozhraní bluetooth na vzdálenost až deset metrů nebo přes klasický 3,5mm audio kabel. Díky integrovanému MP3 přehrávači umožňuje netradičně reprodukci hudby i z microSD a microSDHC karet nebo USB flash disků. Podporované formáty jsou MP3, WMA a WAV. Uživatelé mohou využít kdykoli také hands-free volání.

Ovládání se nachází na vrchní straně reproduktoru. K dispozici jsou klasická multimediální tlačítka pro ovládání hlasitosti, spuštění či zastavení skladby, ale také tlačítka pro výběr vstupu signálu a změnu režimu světelné show. Vestavěný dobíjecí akumulátor by měl dle informací uvedených v tiskové zprávě nabídnout v ideálním případě až patnáct hodin nepřetržitého přehrávání.

Bezdrátový reproduktor Trust Urban Dixxo je na českém trhu dostupný za doporučenou koncovou cenu 2 299 Kč s DPH.

2 1

59as

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře