Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyAplikaci Mobilní TV používá již přes 80 000 zákazníků, většina má Android

Aplikaci Mobilní TV používá již přes 80 000 zákazníků, většina má Android

Mobilní TV si dosud do svého telefonu nebo tabletu stáhlo již přes 80 000 klientů, uvádí T-Mobile. Ze statistik dále vyplývá, že více než polovina připojení se uskuteční přes WiFi, kde ale zákazníci zaznamenali mírně horší kvalitu přenosu. Naopak uživatelé LTE si pochvalovali perfektní obraz.

Mobilní aplikace se nejvíce stahuje v operačním systému Android (79 %). Mezi zařízeními vedou mobilní telefony (65 %), v tabletech používá aplikaci 35 % uživatelů. Zajímavé je, že prime time (hlavní vysílací čas) je u Mobilní TV posunut až na 22. hodinu, což je zhruba o 2 hodiny později než při sledování klasické televize.

Tarif Start je pro zákazníky v rámci vánoční nabídky k dispozici do 30. ledna 2016 zdarma a nově obsahuje i kanál Prima Max. Tarif Komplet, který je do konce ledna 2016 zvýhodněn na 180 Kč měsíčně (běžně 299 Kč), nabízí mix filmových, sportovních, dokumentárních a dětských kanálů.

Nově je rozšířen o Primu Max a exkluzivní FilmBox Premium pro opravdové filmové fajnšmekry. Z archivu lze zhlédnout odvysílané pořady až 48 hodin zpětně bez nahrávání.

1 2 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře