Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyV Česku se začal prodávat prohnutý smartphone LG G Flex. První zákazníci...

V Česku se začal prodávat prohnutý smartphone LG G Flex. První zákazníci dostanou kryt zdarma

Dnes dopoledne se v Praze uskutečnila tisková konference českého zastoupení společnosti LG, kde jsme si mohli prohnutý mobil G Flex vyzkoušet a dozvěděli jsme se také jeho doporučenou cenu.

Smartphone, který na našem trhu počínaje dneškem začalo prodávat hned několik e-shopů, je kromě netradiční konstrukce vybaven také samoopravovacím zadním krytem – drobné opotřebení, které vznikne časem třeba od pokládání na stůl, lze tak vyhladit pouhým zahřátím pomocí dlaní.

Cena mobilu, jehož výbava až na výjimky kopíruje model G2 (procesor Snapdragon 800, třináctimegapixelový fotoaparát, 2 GB RAM…), je vysoká. Případní zájemci si musí nachystat 19 999 korun.

Zahájení prodeje LG podpořilo speciální akcí. První zákazníci dostanou speciální pouzdro Quick Window Cover v hodnotě 999 korun zdarma. Akce platí do vyprodání zásob.

1. března začne LG G Flex prodávat také mobilní operátor T-Mobile.

lg-g-flex-front-sides-635

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře