Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyV české aplikaci School Manager máte školní známky a rozvrh hodin na...

V české aplikaci School Manager máte školní známky a rozvrh hodin na jednom místě

Nový školní rok je v plném proudu, k čemuž se hodí česká aplikace s názvem School Manager a podtitulem Školní známky, rozvrh hodin. Od této aplikace můžete čekat přesně to, co vám sděluje název. 

Aplikace School Manager: Školní známky, rozvrh hodin je určená pro všechny školou povinné děti, dospívající mládež, vysokoškoláky, ale i jejich rodiče, kteří chtějí mít o školních výsledcích svých ratolestí přehled.

Do aplikace si můžete zapisovat známky, díky čemuž budete mít přehled o výkonech v jednotlivých předmětech a to včetně průměru. Jako další lze vkládat úkoly a jejich termíny. Budete-li chtít aplikace vás na ně může upozornit, abyste už nikdy na nic nezapomněli. Úkoly a termíny lze sdružovat do větších celků, díky čemuž se dopracujete větší přehlednosti.

Další příjemnou funkcí je vytváření rozvrhů a to i těch s mimoškolními aktivitami. Všechny vložené informace pak lze zobrazovat skrze příslušné widgety přímo na obrazovce mobilu a to hezky pohromadě, díky čemuž už opravdu nikdy na nic nezapomenete.

Aplikace School Manager je k dispozici zdarma  a to v Českém jazyce. Stáhnout si ji můžete pro svůj mobil s Androidem.

[appbox googleplay com.janbina.schoolmanager]

school manager

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře