Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyV arkádové hře Crossy Road se snažíte převést slepici přes silnici, nově...

V arkádové hře Crossy Road se snažíte převést slepici přes silnici, nově také na Androidu!

Arkádovou hru Crossy Road si během prvního měsíce působení na App Storu stáhlo přes milion uživatelů. A další úspěch je za dveřmi. Hra se totiž nově dostala také na Android, kde během několika dní má už 500 tisíc stažení. A noví hráči utěšeně přibývají.

Crossy Road je totiž skvělý titul, velmi jednoduchý na pochopení, ale těžký na pokoření, což je ostatně základní ingredience spousty úspěšných her. O co tu jde?

Hráči mají na starost slepici, s kterou se snaží proskákat mezi auty a dalšími nástrahami a to velmi jednoduchými příkazy – poklepáními či potaženími do strany. Intenzita provozu na cestách přitom pomalu roste a tak je stále důležitější obrovská koncentrace. Pokud ji nemáte, auto slepici rozjede, nebo ji utopíte třeba ve vodě. A pak pokračujete na dalším náhodně vygenerovaném místě.

Cílem hry je dosáhnout nejvyššího možného skóre, na což jsou vázány odměny v podobě nových postav a dobytka. Pokud vám to nepřijde dostatečné, potom věřte, že odměny umocňuje osobité grafické zpracování (viz obrázek).

Crossy Road je free-to-play hra, takže si ji můžete stáhnout a hrát bezplatně a to na platformě Android a iOS.

[appbox googleplay com.yodo1.crossyroad]

[appbox appstore 924373886]

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Naozaj intelektualna a zabavna hra. Zplatte vyvojarovi dolar, aby nas mohol zasobovat dalsimi takymito vyblitkami.

  2. Pokud hledate inteligentni hru, asi byste nemel zkouset arkady, ale spise logicke hry ci strategie. Arkady jsou uz z podstaty veci spise na postreh, na koordinaci pohybu.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře