Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyUživatelé pozor, Apex Launcher ve verzi 2.0 přináší spoustu novinek

Uživatelé pozor, Apex Launcher ve verzi 2.0 přináší spoustu novinek

Apex Launcher pro Android, což je speciální program, který slouží ke spouštění aplikací, stará se o plochy a nabízí přístup k nastavení, prodělal masivní aktualizaci, díky které se posunul do verze 2.0. Vývojáři nabídli uživatelům tentokrát opravdu hodně užitečných novinek. Došlo i na opravy nahlášených chyb.

Pokud jste majiteli verze Pro, máte nyní možnost vytvářet složky v přímo menu s aplikacemi.

Systém, kdy je uživatel informován o zmeškaných událostech, hovorech či nepřečtených zprávách, formou bublin s čísly u ikonek jednotlivých aplikací, byl znovu o něco vylepšen.

Další novinkou je rozšíření pro populární DashClock Widget s názvem Apex Notifier, které však podporuje jen přístroje s Androidem 4.2 a vyšším.

Uživatelé verze zdarma se pak mohou těšit na možnost změnit délku trvání vibrací, upravenou možnost výběru pozadí a aktivit, vylepšené uspořádání položek v nastavení a opravy chybiček.

Stahujte:

ApexZdroj: Droid-Life

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře