Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyOčekávaná námořní strategie Leviathan Warships konečně vydána!

Očekávaná námořní strategie Leviathan Warships konečně vydána!

Leviathan: Warships od vydavatele Paradox Interactive je bezvadná námořní tahová strategie, ve které navrhujete, sestavujete a vylepšujete svou vlastní flotilu válečných lodí, abyste se s ní poté pustili do nelítostného boje. Válčit budete proti i s kamarády na iOS a Android mobilních zařízeních nebo počítačích s Windows a OS X.

V akční tahové strategii Leviathan: Warships si hráči mohou vybrat ze sortimentu 11 lodí a 16 zbraní, sestavit si flotilu a vyrazit do boje.

Vedle offline kampaně a skirmishích misích proti AI se nabízí také o mnoho zajímavější a zábavnější kooperativní režim a zejména multiplayer

Leviathan: Warships je docela příjemná oddechovka. Hrát můžete totiž proti lidem bez ohledu na to, kterou verzi zrovna dlachní ve svých ručičkách.

Velkou výhodou tohoto titulu také je, že se ukládá do jednoho cloudu.

Můžete si tedy kampaň rozehrát na vašem Androidu nebo iPhonu a poté ji, až budete třeba mít čas, v klídku klídečku dohrát doma na počítači.

Stahujte:

Zdroj: DroidGamers

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře