Úžasná česká hra Botanicula vyšla pro Android


Úžasná česká hra Botanicula vyšla pro Android

Skvělá point-and-click adventura Botanicula od českého týmu Amanita Design je dostupná v Google Play. Hru ověnčenou řadou ocenění je možné zakoupit za 80 korun.

Tým Amanita Design, který se proslavil tituly Samorost a Machinarium, zpřístupnil pro platformu Android svůj nejnovější titul nazvaný Botanicula.

Botanicula je o dobrodružství pěti přírodních tvorů (jmenovitě pan Lucerna, pan Větvička, pan Makovice, paní Houba a pan Peříčko), kteří se snaží zachránit poslední semínko svého domovského stromu před zlými bytostmi – parazity, kteří napadli jejich domov – strom.

3 1 2

Důležitým prvkem hry je humor. Složité rébusy, které jsme řešili s robůtkem Josefem v Machináriu, tentokrát ustupují do pozadí. Hlavním prvkem, jenž určuje atmosféru, je v Botanicule hudba a ozvučení.

Botanicula
Botanicula
Vývojář: Amanita Design
Cena: 99,00 Kč

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Úžasná česká hra Botanicula vyšla pro Android


  1. pnn

    Huraaa, tohle jsem záviděl jabkarum a konečně jsme se dočkali i my normální s Androidem 😀Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.