Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyUž žádný nekonečný restart! LG G7 ThinQ dostane brzy opravný update

Už žádný nekonečný restart! LG G7 ThinQ dostane brzy opravný update

Společnost LG v uplynulých dnech zaregistrovala několik zpráv od uživatelů vlajkového modelu G7 ThinQ, u kterých se objevuje opakovaný restart přístroje při zapínání. Týká se to jen těch uživatelů, kteří si instalovali nejnovější aktualizaci. Firma bere tento stav velmi vážně a pracuje na softwarovém řešení, které odstraní problémy v nadcházejících dnech.

Pro majitelé LG G7 ThinQ, které v posledních dnech trápí problémy se startem telefonu po nainstalování poslední aktualizace, se připravuje softwarový update, který vrátí zařízení do poslední funkční verze operačního systému. Aktuální stav nemá žádný trvalý vliv na hardware telefonu. Jde jen o softwarovou záležitost.

„Na odstranění tohoto stavu usilovně pracujeme. Našim zákazníkům se omlouváme za nepříjemnosti, které způsobily poslední aktualizace. Uživatelé budou moci opět naplno využívat prémiovou funkcionalitu telefonu v průběhu několika dní“ uvedl Marek Sojak z LG Electronics.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře