Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyFešák v plné nádheře. Podívejte se, jak vypadá Huawei nova 4 s...

Fešák v plné nádheře. Podívejte se, jak vypadá Huawei nova 4 s „dírou“ v displeji

Necelé dva týdny před oficiální premiérou unikají na veřejnost další snímky chystaného smartphonu Huawei nova 4. Tentokrát se o ně s námi podělil server gizmochina.com.

Huawei nova 4 uniká na živých snímcích je zachycena z čelní a zadní strany. Konkrétně můžeme vidět, jak telefon vypadá v slušivé modré variantě. Displej smartphonu se rozprostírá prakticky přes celou jeho přední stranu, pouze dole je nepatrně široký rámeček. V levé horní části pak je drobný výřez kruhového tvaru pro selfie kamerku.

Na opačné straně lze pozorovat identické uspořádání fotoaparátů jako u modelu P20 Pro a stejně tak i čtečku otisků prstů. Telefon zřejmě nebude ochuzen ani o výkonný procesor Kirin 980, 6 GB RAM, interní úložiště kapacity 128 GB a 3,5mm jack konektor pro připojení sluchátek. Pro dobíjení uživatelé využijí port USB-C.

Závěrem dodejme, že premiéra Huawei nova 4 dle současných informací proběhne 17. prosince, tedy přesně týden před Štědrým dnem.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře