Fešák v plné nádheře. Podívejte se, jak vypadá Huawei nova 4 s „dírou“ v displeji


Fešák v plné nádheře. Podívejte se, jak vypadá Huawei nova 4 s „dírou“ v displeji

Necelé dva týdny před oficiální premiérou unikají na veřejnost další snímky chystaného smartphonu Huawei nova 4. Tentokrát se o ně s námi podělil server gizmochina.com.

Huawei nova 4 uniká na živých snímcích je zachycena z čelní a zadní strany. Konkrétně můžeme vidět, jak telefon vypadá v slušivé modré variantě. Displej smartphonu se rozprostírá prakticky přes celou jeho přední stranu, pouze dole je nepatrně široký rámeček. V levé horní části pak je drobný výřez kruhového tvaru pro selfie kamerku.

Na opačné straně lze pozorovat identické uspořádání fotoaparátů jako u modelu P20 Pro a stejně tak i čtečku otisků prstů. Telefon zřejmě nebude ochuzen ani o výkonný procesor Kirin 980, 6 GB RAM, interní úložiště kapacity 128 GB a 3,5mm jack konektor pro připojení sluchátek. Pro dobíjení uživatelé využijí port USB-C.

Závěrem dodejme, že premiéra Huawei nova 4 dle současných informací proběhne 17. prosince, tedy přesně týden před Štědrým dnem.

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.